MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 5144339
nr 514 4339
Pall
Nyrokoko, höjd: 50 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 17 mars 2008
kl 17:46:32
400 kr
300 kr
600 kr
600 kr
600 kr